Saturday, 26. August 2017, Velké Pavlovice, Vinohraní ve Viniu - Velké Pavlovice

from 26. August 2017 - 15:30 till 23:55
Velké Pavlovice
Czech RepublicVelké PavloviceHlavní 666691 06
Show map
133 people attending
Action description
Festival “VINOHRANÍ VE VINIU“ opět po roce uzavře prázdninovou festivalovou sezonu již tradičně v jedné z nejkrásnějších jihomoravských lokalit – ve Velkých Pavlovicích! Čeká na vás line-up nabitý velkými jmény z domácí, ale i slovenské hudební scény a jak se již stalo zvykem, hostit jej bude areál vinařských závodů Vinium Velké Pavlovice!

Již 5. ročník hudebního festivalu Vinohraní ve Viniu bude dle tradic také poctivá oslava vína a skvělé hudby. Vinohraní ve Viniu se tak stává čím dál viditelnějším místem na festivalové mapě, kdy předchozí úspěšné ročníky položily základy festivalu, který svou jedinečnou atmosférou přitahuje stále více fanoušků.

I letos se máme opět na co těšit!
Je nám obrovskou ctí přivítat jako jednu z hlavních hvězd letošního festivalu legendární ČECHOMOR, který již bezmála 30 let originálně propojuje českou a moravskou lidovou písničku s moderním rockovým projevem. Po čtyřech letech a po obrovském úspěchu na prvním ročníku se vrací na podium Vinohraní nestárnoucí slovenská legenda TUBLATANKA v čele s Maťo Ďurindou. Další peckou je česká rocková stálice ALKEHOL slavící 25 let na scéně. Nováčkem na Vinohraní bude kapela ARTMOSPHERE, která je složena z mladých profesionálních muzikantů tvořících vlastní hudbu. V posledních dvou letech se umísťují v žebříčku Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu. TŘI SÉGRYBANDITOS pak se svou originální show doplněnou ospoustu soutěží, zábavy a netradičních a nečekaných prvků obohatí závěr letošního Vinohraní!

K dispozici bude také bohaté občerstvení a vybrané lahůdky. Dobré jídlo a pití pak mohou návštěvníci konzumovat ve velkokapacitních stanech, ze kterých vidí přímo až na festivalové podium! Samozřejmostí je také kvalitní technické zajištění festivalu a velkoplošná LED obrazovka.

Připraven je také doprovodný program, proto přijeďte a spojte tyto tradiční slavnosti s prohlídkou výrobních prostor Vinia a jejich historického křížového sklepa, kde na vás čeká degustace vynikajících vín se slevou pro všechny návštěvníky festivalu a také řada soutěží o ceny. Ti, kteří přijedou vozem, budou moci zaparkovat na parkovacích místech v bezprostřední blízkosti areálu. Pro návštěvníky, kteří se rozhodnou strávit ve Velkých Pavlovicích alespoň jednu noc, je připraven prostor pro stanování, které se nachází taktéž několik málo kroků od areálu a je pro všechny návštěvníky festivalu zdarma!

Více info na

Vstupenky za předprodejní cenu 450,- Kč v informačních centrech, předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro,Ticket-Art a Ticketstream, přes web pořádající agentury Pragokoncert na mailu: mikeskova@pragokoncert.com na tel.: 577 432 580 a 224 235 267 na dobírku a v Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově (děti do 120 cm zdarma a do 12 let za 150,- Kč – pouze na místě).

Saturday, 22. July 2017, Brezina, Březina FEST 5!

from 22. July 2017 - 12:00 till 23:59
Brezina
Czech RepublicBrezina
Show map
97 people attending
Action description
Již pátý ročník multižánrového festivalu.


Zvlášňý škola (knajp´n´roll / Kdyně)
Zápodočeská svérázná a osobitá kapela produkující svižný knajp
´n´roll.Morrigan (metal / Rokycany )


Rokycanská smečka hrající metal hrubšího zrna která se po 3 letech vrací na Březina Fest.

Maelström (crossover / Plzeň)

Show more
Plzeňská parta hrající svižný crossover obohacený melodickými samply. Již několikrát se Maelström představil na velkých festivalech jako je Basinfirefest, Pekelný ostrov a Metalfest.
Isua (rock / Plzeň)
Mláda kapela ze západu Čech produkující příjemný ROCK v jejíž čele stojí charismatická zpěvačka Jitka Giuditta Moulisová kterou můžete znát z finále tv show X-Factor 2014. Isua se dostala do podvědomí fanoušku zejména na velkých festivalech jako jsou Rock For People nebo Sázavafest.Demashed (metal / Plzeň)
Smečka mladých muzikantů z Plzně hraící moderní odnož metalu v mateřském jazyce která se po dlouhých měsích odmlky zformovala do nové sestavy.Desire for Sorrow (melodic-black metal / České Budějovice)
Nadějě české melodic black metalové scény která si získala své posluhače nejen v ČR ale i v zahranicí. Kapela se před několika měsíci představila v dalekém Mexiku. V těchto dnech DFS dokončují práce na svém druhém řadovém albu s názvem "VISIONS"
Paradox (rock-hard rock / Plzeň)
Plzeňská stálice působící na scéně od roku 1990 hrající příjemný hard rock .


*** Deviants (punk-rock / Strašice)
Strašická punková formace známá nejen na Rokycansku. Devianti mají na kontě 6 studiových alb a nespočet koncertů nejen v ČR.Wednesday, 02. August 2017, Milovice, Party Bus to Let It Roll Open Air 2017 from Bulgaria

from 02. August 2017 - 20:00
till 07. August 2017 - 22:00
Milovice
Czech RepublicMiloviceMilovice289 23
Show map
7 people attending
Action description
Let It Roll Bulgaria и Party Travel Bulgaria представят:

- PARTY BUS за LET IT ROLL OPEN AIR 2017 -
!!! THE WORLD'S LARGEST DRUM&BASS FESTIVAL !!!

Цени до края на Юни:
Само транспорт - 369 лв
Само билет - 115 лв
Само билет + къмпинг (стандарт) - 137 лв
Само билет + къмпинг (комфорт) - 161 лв
Транспорт + билет - 475 лв
Транспорт + билет + къмпинг (стандарт) - 505 лв
Транспорт + билет + къмпинг (комфорт) - 525 лв
Транспорт + билет + къмпинг (стандарт) + 1/2 tent inn hotel - 559 лв
Транспорт + билет + къмпинг (стандарт) + tent inn hotel - 609 лв

Show more

Възможни доплащания :
Silver service (до фестивала) - 410 лв

За да направите резервация или да закупите билет е необходимо да се свържете с нас по мейл, телефон или през контакт формата в сайта ни.


Vinařský maraton a půlmaraton

Vinařský maraton a půlmaraton

Saturday 28. October 2017
55 shares
Today's Baby Expo
Friday 03. November 2017
23 shares
P!NK
Thursday 15. March 2018
31 shares
Amir Al Madani - أمير المدني
Sunday 17. November 2019
17 shares
Octoberfest at Covenant Life
Saturday 21. October 2017
30 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now