Sunday, 18. June 2017, Katowice, T-Mobile Electronic Beats Presents Humanz Live x Katowice

from 18. June 2017 - 19:00 till 23:00
Katowice
PolandKatowicePlac Sławika i Antalla 140-163
Show map
1184 people attending
Action description
Wreszcie możemy ogłosić szczegóły, na które wszyscy czekali z niecierpliwością! Miło nam poinformować, że Gorillaz pojawią się w Polsce na dwóch koncertach w ramach „T-Mobile presents Humanz live” – w Warszawie, w Nowy Teatr (14.06.2017) oraz w Katowicach, w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach - wejście od ul. Olimpijskiej (18.06.2017), a bilety na oba wydarzenia można będzie zdobyć już w najbliższych dniach, wyłącznie na stronie www.electronicbeats.pl

15 maja o godzinie 12:00 ruszy przedsprzedaż biletów wyłącznie dla klientów T-Mobile, którzy w celu zakupu biletu będą musieli wysłać darmowego SMS-a na numer 80557 o treści GORILLAZ. W odpowiedzi przesłany zostanie kod dostępu, który należy wykorzystać przy zakupie biletu. Przedsprzedaż potrwa do 16-go maja.

25-go maja ruszy natomiast regularna sprzedaż biletów dla wszystkich zainteresowanych.

• 25.05.2017; godz. 20.00 (warunki cenowe pozostaną bez zmian)


Przy rezerwacji biletu pobierana będzie jedynie opłata manipulacyjna w wysokości 1,23 zł brutto za każdy zakupiony bilet. Płatności realizowane będą za pośrednictwem systemu transakcyjnego Going. Każdy będzie miał możliwość zakupienia maksymalnie 2 imiennych biletów.

Monday, 31. December 2018, Katowice, Oryx zmienia się na lepsze i czeka na swój dom!

from 31. December 2018 - 14:59
till 14. January 2019 - 14:59
Katowice
PolandKatowiceMilowicka 1b
Show map
54 people attending
Action description
Oryx to ok. 3-letni psiak, średniej wielkości - ma ok. 35 cm w kłębie i waży 11 kg. Jest on wesołym psem, cieszącym się na wyjście z boksu i spotkanie z opiekunem. W stosunku do ludzi nie wykazuje agresji, ale w pierwszym kontakcie bywa wystraszony; najczęściej boi się mężczyzn i ostrzegawczo szczeka. Nie lubi też przebywać w tłocznych miejscach.

Do psów jest nastawiony zazwyczaj przyjaźnie, ale bywa zazdrosny o swego opiekuna lub zabawkę. Potrafi komendy siad, łapa, waruj oraz poproś.

Na smyczy dość często ciągnie, czasem również ją gryzie, jednak pracujemy nad tym i zdarza się to coraz rzadziej. Ma krótką, łatwą w pielęgnacji sierść.

Oryxowi do szczęścia potrzeba jedynie domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, bez zwierząt oraz małych dzieci. Przyszły właściciel powinien być nastawiony na pracę z Oryxem, ponieważ pies bardzo jej potrzebuje. Przy odpowiednim prowadzeniu będzie wspaniałym kompanem.

Przed adopcją wskazany jest co najmniej jeden spacer zapoznawczy.

Oryx jest wpatrzony w swoją opiekunkę. Razem z nią pracuje nad swymi złymi nawykami. Większość udało się już wyeliminować. Tylko czy znajdzie się dom? Czy chłopak musi spędzić swoją młodość w schronisku?

Oryx od lutego 2016 roku przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Katowicach. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany.

Kontakt w sprawie adopcji:

Show more
Tel: 514324200
E-mail:

Sunday, 11. June 2017, Poland, Akademia Chwasta Wrocław czerwiec 2017

from 11. June 2017 - 11:00 till 17:00
Show map
38 people attending
Action description
Zapraszamy na Akademię Chwasta Wrocław 2017!
Zajęcia będą prowadzone przez Katarzynę Mikulską ze Szkoły Rzemiosła Survivalowego ze Skierniewic.

Na spotkaniu poruszymy tematy:
1. Legalność i etykę zbioru dzikich roślin jadalnych.
2. Zrównoważone techniki zbioru.
3. Poćwiczymy umiejętności:
- Myślenia ( nauczyć się patrzeć nie szukać ),
- Rozpoznawanie dzikich roślin jadalnych,
- Zastosowanie leczniczych roślin jadalnych.

Zajęcia odbędą się pod Wrocławiem (Uraz), w całości na łonie natury (trzymajmy kciuki za pogodę!) :)

Koszt udziału zależny od ilości chętnych, jednak nie przekraczający 110zł od osoby. Im nas więcej tym taniej, także bierzcie ze sobą znajomych :) dzieci nie płacą!


Show more
Warunkiem odbycia się warsztatów jest zebranie się co najmniej 10 osób.
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now