Monday, 12. December 2016, ulica św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa, Polska, Spotkanie Absolwentów Zespołu Szkół Integracyjnych nr 62

from 12. December 2016 - 17:00 till 20:00

ulica św. Bonifacego 10, 02-914 Warszawa, Polska

69 people attending
Action description
Kochani Absolwenci,
nasza szkoła kończy już 25 lat. Jej urodziny nie mogą odbyć się bez Was. Jeżeli macie ochotę odwiedzić stare mury, powspominać dawne czasy z nauczycielami i kolegami to serdecznie zapraszamy.
Czekamy na Was w poniedziałek 12 grudnia od godz. 17.

Friday, 25. May 2018, Sosnowiec, Bolt piękny pies w typie Husky szuka domu !

from 25. May 2018 - 14:00 till 17:00

Show map
45 people attending
Action description
Bolt to urodzony w 2009 roku pies w typie Siberian Husky. Ma piękne biało srebrne ubarwienie i różnokolorowe oczy. Zna komendę siad i podaj łapę. Jest psem bardzo kontaktowym z człowiekiem. Szybko nauczył się swojego nowego imienia. Grzecznie chodzi na smyczy, ale jak to hasior potrafi mocniej szarpnąć. Dobrze dogaduje się z psami mniejszymi od siebie, lecz raczej nie paja miłością do psów większych. Jest ciekawski jak widzi koty, ale nie wiadomo czy w domu by je zaakceptował. Do schroniska trafił wychudzony, ale nabrał juz masy.
Bolt wymaga specjalnej opieki ponieważ ma uraz kręgosłupa. Nie wolno mu zvytnio biegać i musi chodzić na szelkach. Nie przeszkadza mu to w codziennym życiu i mimo tego że czasami trochę go boli chętnie chodzi na spacery i bryka :)
Bolt jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zachipowany.
Pies jest pod opieką Stowarzyszenia Nadzieja na Dom i będzie wydany do adopcji po akceptacji Stowarzyszenia.
Bolt szuka domu doświadczonego i świadomego jego "problemów" zdrowotnych.
Kontakt w sprawie adopcji
Ania - 693 578 732

Sunday, 18. December 2016, Zaspa, West Coast Swing Christmas Party

from 18. December 2016 - 18:00 till 22:00

Show map
20 people attending
Action description
Jak nam przypominają supermarkety, Święta coraz bliżej, zatem i w tym roku nie może zabraknąć westowej imprezy, nie tylko ze świątecznymi przebojami. ;)

O 18:00 zapraszamy na lekcję Westa dla wszystkich znających podstawy lub tych, co nauczą się ich bardzo szybko. ;) Zrobimy fajną, małą choreografię i trochę musicality przy okazji, a jak już się rozgrzejecie parkiet jest cały Wasz. :) Oczywiście drobnych animacji nie zabraknie.

Impreza tak zwana KOSZYKOWA, czyli każdy przynosi na co ma ochotę, by przekąsić między tańcami. Wszystko domowej roboty (sałatki, paszteciki, muffinki) będzie wielce wyczekiwane. :D

Impreza i lekcja jest takim Swiątecznym Prezentem od WCS Gdańsk dla Was wszystkich, dlatego jest zupełnie i absolutnie DARMOWA!

P.S. Mały haczyk. ;) Trzeba wykazać się kreatywnością i wszelkie świąteczne sweterki, czapeczki, koszulki z choinką wyciągnąć z szafy i zakłożyć na imprezę (ok, sweterek będzie można potem ściągnąć). Śnieżynki, elfy itp dostaną dodatkowe bonusy za starania! :)
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now