Monday, 31. July 2017, Kostrzyn nad Odra, Przystanek Woodstock i szkolenie integracyjne

from 31. July 2017 - 9:00 till 12:00
Kostrzyn nad Odra
PolandKostrzyn nad OdraRondo Kostrzyn66-470
Show map
13 people attending
Action description
❤ Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Po raz kolejny nawiązujemy współpracę z Fundacją WOŚP i Pokojowym Patrolem, który współorganizuje Przystanek Woodstock - Woodstock Festival - największy festiwal w tej części Europy.

W tym roku nasze wspólne działania pogłębiają się. Najpierw zapraszamy Was na szkolenie Pokojowego Patrolu w magicznym Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn, które pozwoli Wam zdobyć nowe umiejętności a następnie na Przystanek Woodstock, na którym zdobędziecie ogromne doświadczenie.

📝 Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu, a następnie w Przystanku Woodstock - napisz do Kasi Typiak .

❗ Uwaga! Jeśli chcesz działać na Przystanku, ale nie masz możliwości przyjechania wcześniej na szkolenie - także odezwij się do Kasi. ❗


❤ Szkolenie Pokojowego Patrolu zawiera:
♦ kurs udzielania pierwszej pomocy wg wytycznych American Heart Association
♦ zajęcia integracyjnych i survivalowych, które przydadzą Ci się także w czasie projektów PROJEKTOR - wolontariat studencki
♦ trening umiejętności pracy w grupie,
♦ zajęcia z kreowania postaw lidera,
♦ kurs pracownika służb informacyjnych na imprezach masowych

Show more

Odbycie tych szkoleń dokumentowane jest stosownymi certyfikatami, które dla wielu stają się później pomocne chociażby przy prezentowaniu swoich kwalifikacji podczas poszukiwania pracy. Szkolenie odbywa się w Ośrodek Szkoleniowy Szadowo-Młyn. Zobacz zdjęcia z przykładowego szkolenia


❤ Na Przystanku Woodstock:
♦ zobaczycie od zaplecza wydarzenie, które gromadzi kilkaset tysięcy osób i pomożecie je zorganizować. To dzięki wolontariuszm Przystanek jest (w ocenie zawodowych służb) najbardziej profesjonalnie przygotowaną i najbezpieczniejszą imprezą masową w Polsce.
♦ będziecie mogli jeszcze przed Festiwalem wybrać grupę, której zakres działań Was interesuje i zgłosić się do niej.
♦ w miarę możliwości i grafiku Waszych grup będziecie mogli wziąć udział w fantastycznych koncertach () lub spotkaniach na Akademii Sztuk Przepięknych ()
♦ spotkacie innych wolontariuszy Projektora, a także ponad tysiąc wolontariuszy działających przez cały rok z Fundacją WOŚP.


❗❗❗ Formalności:
📝 Koszt szkolenia wynosi około 750 zł i pokrywa go Fundacja WOŚP. Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie darowizny na konto Fundacji - zwyczajowo w wysokości 👉 100 zł z przeznaczeniem na organizację kolejnych szkoleń Pokojowego Patrolu. Wolontariusze Projektora, którzy już byli na Przystanku Woodstock i przeszli kurs pracownika służb informacyjnych na imprezach masowych 👉 50 zł.

📝 Fundacja WOŚP na szkoleniu pokrywa wyżywienie i zakwaterowanie (w ośrodku). Na Przystanku Woodstock macie zapewnione miejsce na namiot, wyżywienie oraz koszulkę.

📝 Koszt dojazdu na szkolenie pokrywa Program "Projektor - wolontariat studencki"

📝 Do wyboru są trzy terminy szkoleń:
26 maja - 28 maja
30 czerwca - 2 lipca
21 - 23 lipca

📝 Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przyjazd na 23. Przystanek Woodstock - Woodstock Festival Poland 2017 (PP rozpoczyna pracę kilka dni przed rozpoczęciem Festiwalu i kończy ją dzień po jego zakończeniu). I na odwrót - warunkiem przyjazdu na Festiwal w tym roku jest uczestnictwo w szkoleniu.

📝 Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu, a następnie w Przystanku Woodstock - napisz do Katarzyny Typiak
صورتك وأنت صغير

صورتك وأنت صغير

Tuesday 01. January 2019
4387 shares
Open Bar Na Banca De Refresco Do Chaves

Open Bar Na Banca De Refresco Do Chaves

Thursday 31. May 2018
6125 shares
Pra  que arrumar a cama se vou dormir outra vez ?
Monday 30. December 2069
1939 shares
Petrol Girls - Salt Bath - Le Ham Slappers
Saturday 28. April 2018
12 shares
Countryman's Fair 2018
Sunday 05. August 2018
41 shares
Radiohead | Montreal
Monday 16. July 2018
60 shares
Radiohead - Montreal, QC
Tuesday 17. July 2018
161 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now