Sunday, 16. July 2017, Poland, Premiera Gra o Tron sezon 7 - Polska

from 16. July 2017 - 21:00
till 30. July 2017 - 0:00
Show map
29717 people attending
Action description
Czekam na premierę sezonu 7.

Zapraszajcie znajomych .

Saturday, 07. May 2016, Wrzeszcz, Marcin Masecki - ragtajmy***KONCERT*W*KURZE***

from 07. May 2016 - 19:00
Show map
73 people attending
Action description
wpadajcie do Kury na spóźnioną majówkę!
w sobotę, 7 maja, Marcin Masecki zagra u nas ragtajmy. będzie to bardziej muzykowanie niż sztywny koncert, nie możecie tego przegapić!

zaczynamy o 19!
wstęp free

MASECKI - RAGTAJMY

Marcin Masecki prezentuje pieczołowicie wyselekcjonowany zbiór ragtajmów. W końcu. Jest to gatunek o specjalnej wartości dla Maseckiego, od niego bowiem zaczęła się jego przygoda z fortepianem. W wieku 8 lat, podczas wycieczki do Disneylandu, usłyszał ragtajm “The Entertainer” w wykonaniu etatowego pianisty i wtedy właśnie postanowił zostać pianistą jazzowym. Od tamtej pory jednak ragtajmy nie znajdują miejsca w jego oficjalnej karierze. Gra je jedynie w intymnych, nieformalnych zgromadzeniach wokół pianina, koncentrując swoją publiczną działalność na własnej twórczości oraz na muzyce klasycznej. Przychodzi jednak taki moment, że można sobie pozwolić na poważniejsze rozpatrzenie dziecięcych fantazji i pograć to co się naprawdę kocha. Zapraszamy na ragtajmy w wykonaniu Marcina Maseckiego.Friday, 11. November 2016, Gdansk, AGNES OBEL (GDAŃSK)

Action description
Bilety: miejsca siedzące 129/139/159 PLN

Sprzedaż dla obu koncertów:
stodola.pl -
, , oraz kasa klubu Stodoła
(koncert w Gdańsku)

TIMETABLE:
19.00 - otwarcie klubu
20.00 - rozpoczęcie koncertu

Pochodząca z Danii Agnes Obel zaczęła grać na fortepianie już w wieku sześciu lat, co nie powinno nikogo dziwić, biorąc pod uwagę fakt, że jej matka była błyskotliwym muzykiem a ojciec kolekcjonerem egzotycznych instrumentów. Sztuka w domu państwa Obel była wszechobecna, przez co inspiracje artystki sięgały od szwedzkiego pianisty jazzowego Jana Johanssona, po muzykę bardziej popularną takich wykonawców jak m.in. PJ Harvey, Claude Debussy, Roy Orbison czy Joni Mitchell.

Jej talent został odkryty za pośrednictwem portalu MySpace, a od momentu premiery, jej debiutancki album „Philharmonics” (2010), pokrył się w Danii pięciokrotnie platyną, w innych krajach europejskich zyskując również duży rozgłos, czego wyrazem jest platynowa płyta w Belgii i Francji oraz złota w Holandii. Agnes Obel zdobyła również pięć najważniejszych nagród Danish Music Awards w 2011 roku, w kategoriach: najlepszy album roku, wydawnictwo pop roku, debiutancki album roku, artystka roku oraz kompozytor roku.


Show more
Drugi krążek, wydany pod koniec 2013 roku „Aventine” pokrył się platyną we Francji oraz złotem w Danii i Belgii, a sama Agnes Obel zaczęła być gwiazdą docenianą w całej Europie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, docierając ze swoim przekazem do publiczności bez względu na granice jakie ich dzielą.

Agnes ogłosiła właśnie trasę koncertową po Europie, która obejmie dwa koncerty w Polsce: 11 listopada w gdańskim Starym Maneżu i 12 listopada w warszawskiej Stodole. Bilety w sprzedaży już od 4 maja.

Bilety: miejsca siedzące 129/139/159 PLN

Sprzedaż dla obu koncertów:
stodola.pl -
, , oraz kasa klubu Stodoła
(koncert w Gdańsku)

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.
Bazarek Claudii-oddawaj,licytuj,pomagaj :)

Bazarek Claudii-oddawaj,licytuj,pomagaj :)

Thursday 31. December 2020
80 shares
Jedne kochasz, drugie zabijasz.

Jedne kochasz, drugie zabijasz.

Sunday 30. August 2020
827 shares
WYŚLIJ KSIĄŻKĘ DO KOMAŃCZY
Sunday 21. June 2020
83 shares
Skrętek. Żegnaj Przyjacielu Psie.
Tuesday 24. December 2030
104 shares
COMA - JESIENNE OGŁOSZENIA! KUPIE/SPRZEDAM/ZAMIENIE
Thursday 31. December 2020
45 shares
Guerre pologne
Monday 26. January 2043
12 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now