Thursday, 30. April 2020, Praga, Warszawa, Poland, Praski RAP !!! Maupa Północ Praga

from 30. April 2020 - 1:00 till 4:00
Praga, Warszawa, Poland
PolandPraga, Warszawa, Poland
Show map
143 people attending
Action description
Gorąco Zapraszam do polubienia strony


Thursday, 03. December 2015, Olsztyn, 8. Czwartek Social Media w Olsztynie

Action description
To już ostatni #czwrtk w Olsztynie! Oczywiście w tym roku ;)

Zapraszamy wszystkich entuzjastów mediów społecznościowych do zapisywania się na wydarzeniu. Kto Tym razem wystąpi?

1. Zuza Karwat - Na co dzień w Socjomania doradza klientom w dziedzinie marketingu internetowego, zwracając szczególną uwagę na biznesowe obszary wykorzystania kanałów social media. Wcześniej doradzała jako Account Manager w agencji interaktywnej, gdzie również koordynowała i wdrażała projekty z zakresu e-marketingu.
Wychodzi z założenia, że dobry customer service jest kluczem do sukcesu w każdym biznesie, dlatego stale zgłębia jego tajniki. Doświadczenie zawodowe zdobywała już podczas studiów, przez prawie 5 lat zajmując się obsługą klienta w różnych branżach.
Swoją wiedzą dzieliła się z innymi, prowadząc szkolenia m.in. dla pracowników branży gastronomicznej oraz szkoląc nowych pracowników działu client service agencji interaktywnej. Prowadziła też warsztaty z budowania customer journey map podczas ostatniego #E-biznes festiwalu. Prywatnie zapalona uczestniczka eventów branżowych, miłośniczka kina grozy i dobrego jedzenia.

2. Marcin Struzik - Z zawodu i zainteresowania jest „facetem od filmów”, blogerem, wykładowcą - fanatykiem video w każdej postaci. Od 4 pracuję w GetResponse, gdzie swoją pasję przekuwa w działania na stanowisku Video Managera, odpowiedzialnego za treści marketingowe, edukacyjne oraz za bezpośrednie pozyskiwanie klientów przy pomocy tego medium.
Ma doświadczenie we współpracy z wieloma firmami m.in. z: Batycki, Porsche Centrum Sopot, Skoda Lellek. Prowadził prelekcje związane z video w kilkunastu miastach w Polsce oraz lokalnie był wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku.
Widzi potencjał sprzedażowy i marketingowy jaki drzemie na platformie YouTube oraz możliwości jakie daje video. Wierzy, że dobry video marketing nie musi wiązać się z dużymi budżetami, a bez odpowiedniej wiedzy - nawet duży budżet zostanie przepalony bez jakichkolwiek efektów. Prywatnie jest szczęśliwym mężem oraz panem dwóch, schroniskowych psów-urwisów.

3. Joanna Tekla Woźniak - założycielka i Prezeska nowo powstałej Tako Fundacji, od 2014 roku szefowa Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Samograj w Olsztynie. Pochodzi z Poznania, na Warmii i Mazurach mieszka od 2012 roku. Zajmuje się wieloma rzeczami, nade wszystko jednak organizacją i kuratorowaniem wystaw i eventów, zdarzeń artystycznych i projektów animacyjnych. W Olsztynie współpracowała m.in. z BWA Galerią Sztuki w Olsztynie, Wydziałem Sztuki UWM i Pałacem Młodzieży. Od 2013 roku prowadzi warsztaty kreatywne i szkolenia w ramach inicjatywy Warsztaty Tekli. Najbardziej lubi podróżować, poznawać nowych ludzi i odkrywać ich potencjały. Wolny czas najchętniej spędza na koncertach i festiwalach muzycznych

TEMAT: Prezentacja projektu "Niecodziennik Olsztyński"

Show more

Tematy prezentacji już niebawem! #Olsztyn - do zobaczenia w TasBike Coffee Shop & Service :)

************************************************************

Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?

Integracja szeroko pojętej branży, ludzi związanych z social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Czwartek Social Media to również spotkanie ludzi zainteresowanych nowoczesnym marketingiem, nowymi technologiami. Stawiamy na integrację ludzi, którzy na co dzień zajmują się tymi tematami z ludźmi, którzy dopiero chcą w ten świat wejść. Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi! Czwartki odbywają się już w kilkunastu miastach w Polsce!

Kto przychodzi na nasze spotkania?

Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy, studenci ale również osoby reprezentujące małe i średnie przedsiębiorstwa, czasami stawiający dopiero pierwsze kroki w Social Media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Jaka jest formuła?

Najpierw 15-20 minut na zaopatrzenie się w piwo lub drinka. Potem 2-3 prezentacje po około 15-20 minut.

Sunday, 13. December 2015, Olsztyn, Ejtobangla - Move It - Klip / dzień zdjęciowy /

from 13. December 2015 - 15:00 till 23:00
Show map
49 people attending
Action description
Ejtobangla zaprasza na plan zdjęciowy klipu do piosenki MOVE IT.

Move IT - nowa piosenka olsztyńskiego zespołu Ejtobangla, osadzona w funkrocku, rapowe zwrotki Doktora i śpwiene refreny przez Rudą i Łuksza, dają bombę energetyczną, tak potrzebną na te zimowe dni !!!

Data - 13 grudnia 2015 r.
Kiedy 15:00-23:00

Scenariusz - Dzięki uprzejmości CRS UKIEL, możemy zrobić imprezę plażową w środku zimy :) :) :), gorący piasek, muzyka i drinki (mamy dla Was pakiet startowy, by impreza była przyjemniejsza) zapewnią niezapomnianą imprezę w środku grudnia. Impreza zacznie się około 17, by około 21 wejśc w kulmiacyjny moment. Ale ten czas to ma być też praca i nagranie materiału, który pokaże, że lubimy i umiemy się bawić !!! Podczas klipu wyspią tancerze szkoły RDS, oraz dziewczyny w zespołu FLAME.

Już wkrótce damy Wam scenariusz naszego klipu.

Szukamy !!!

Młodych, uśmiechniętych ludzi, którzy lubią się bawić i chcą wystąpić w klipie, który będzie udostępniony na terenie całej Polski, jak i na muzycznych portalach.


Show more
Jezli jesteś młody/ młodą +18
uśmiechnięta, lubisz się bawić
chcesz wbić na jednyną plażową imprezę w grudniu
Zgłoś się do nas !!!
ejtobangla@gmail.com z dopiskiem klip lub akces na wydarzeniu

dla wybranych, możemy zaproponować role w klipie.

Szukamy:

Pary która podczas ostatniej sceny klipu pocałuje się przed kamerą będzie to finalna scena klipu.

Każdy kto wystąpi w klpie otrzyma w formie elektronicznej fotosy z planu na których jest, oraz wymienienię z imienia i nazwiska podczas napisów końcowych.

W razie pytań zapraszamy do pisania w wydarzeniu lub na ejtobangla@gmail.com
Akcja Mrug - Mrugajmy sobie światłami

Akcja Mrug - Mrugajmy sobie światłami

Friday 01. March 2019
192 shares
Wiórka ma już swój domek :)!
Monday 11. December 2045
37 shares
Informujemy o Koncertach
Friday 01. May 2020
1824 shares
Chcemy, aby Jerzy Urban został prezesem TVP
Wednesday 01. January 2020
644 shares
Żądamy Pomnika Mieszka I w Warszawie
Wednesday 21. November 2018
71 shares
Czasowa Sygnalizacja Świetlna w Warszawie
Monday 31. December 2018
3107 shares
Zbudujmy Pomnik Bitwy Warszawskiej!
Saturday 15. August 2020
112 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now