Saturday, 01. December 2018, Śródmieście, Warszawa, Poland, Pikus psiak w typie aniołka ma dom.

from 01. December 2018 - 12:00
till 14. December 2018 - 15:00
Śródmieście, Warszawa, Poland
PolandŚródmieście, Warszawa, Poland
Show map
124 people attending
Action description
31/10/2016
Pikuś to również ofiara łukowskiego przytuliska! Głodny podchodził pod siatkę przy posesji Pani Haliny graniczącej z przytuliskiem. Jakiś czas temu został z tego miejsca wyrwany i oddany w "dobre ręce", która nie okazały się aż tak dobre. Pomimo, że Pani Halina wspierała nowych właścicieli w zakresie utrzymania Pikusia i Suzi okazało się, że był to ich tymczasowy przystanek.
Dzisiaj wyjechały z Łukowa.01/11/2016
Pikuś waży na dzien dzisiejszy 11 kg, jest nieduzym psiakiem do połowy łydki, w typie psiaka aniołka, jego oczy mówią zaopiekuj sie mną, jestem grzeczny i będę Cie kochał.
W tej chwili psiak jest po przgladzie weterynaryjnym, jest zabezpieczony przeciw kleszczom, odrobaczny jeden raz, choodzic na smyczy, zachowuje czystosc w domu.
Dzisiaj lub jutro bedzie wykapany,
Jest u mnie w awaryjnym domu tymczasowym do dnia 06/ do niedzieli nie znajdzie sie nikt kto da mu dom stały, bedzie umieszczony w domu tymczasowym u Pana Sławka, z tegp wzgledu ze Pan Sławek ma swoje duze psiaki rezydentów dosc schorowane, Pikus bedzie musial mieszkac w budzie, ale bardzo cieplej wyscielanej mogl w kazdej chwili wejsc do mial staly kontakt z czlowiekiem.
Dla Pikusia sa juz porobione ogloszenia na olx, lento, gumtree, wyroznione platne.
Linki ponizej,
Dla pikusia szukam domu tak zwanego na kanape, to psiak, ktory w domu zachowuje sie nienagannie, cichutki, grzeczny, lubi zeby go glaskac, w czlowieka zapatrzony jak w obraz.
Polecam serdecznie do adopcji,tel.880837108.

Show more


Friday, 18. November 2016, Kłodawa, ZUMBA w Kłodawie! Pierwsze darmowe zajęcia.

from 18. November 2016 - 19:30 till 20:30
Kłodawa
PolandKłodawaAdama Mickiewicza 462-650
Show map
18 people attending
Action description
Zapraszam wszystkich na zajęcia ZUMBA FITNESS które będą się odbywały co piątek o godzinie 19:30 w Liceum przy ulicy Mickiewicza w Kłodawie.
Pierwsze zajęcia są DARMOWE! Zapraszam wszystkich zainteresowanych :)

Zajęcia prowadzi licencjonowany instruktor Jacek Roszak:


Bardzo Was proszę o udostępnianie wydarzenia i zapraszanie znajomych! :)

DO ZOBACZENIA!

Friday, 18. November 2016, Lublin, ◌ Atlantikos ◌ Kraina Transu ~ CAXMAFE Lublin

from 18. November 2016 - 20:00
till 19. November 2016 - 5:00
Lublin
PolandLublinStaszica 120-087
Show map
39 people attending
Action description
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
# Ambient # Techno # Acid Techno # Psy Dub # Progressive trance # Psytrance # Goa Trance

Przestrzeń: CAXMAFE
Start: 20:00
DJ’s: Hatif (Krk), Vice (Lbn), Blazi (Lbn), VILE (Lbn)
VJ: KierAs (Krk)
Wejście: FREE całą NOC
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Legendarna kraina...
Z pogranicza mitów i baśni...
Odsłania swój Majestat...

Przed nami TRANScendentalne doświadczenie pełne magicznych wizualizacji, świateł, dekoracji i co najmocniejsze: dźwięków płynących z wnętrza Atlantydy!

Show more

Elektroniczna podróż, której wzrastające tempo mierzone jest w BPMach.

Na starcie popłyniemy z falą AMBIENTU, zanurkujemy w TECHNO, by na koniec odkryć podwodną krainę PSY TRANCE.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
< BOGOWIE DŹWIĘKU >

~ HATIF Acid Live Act (Kraków)
Swoją przygodę z muzyką elektroniczną zaczął od zwykłego klawisza zabawki podarowanego przy świątecznym stole przez kuzyna. Nie mógł znieść fabrycznych presetów, więc rozkręcił go na części pierwsze i zaczął w nim szukać nowego brzmienia za pomocą lutownicy czy podmiany podzespołów. Zainspirowany berlińskim brzmieniem oraz uk rave postawił na syntezatory i samplery. Hatif nigdy nie pogodził się z robieniem muzyki na kompie. Od początku jego wyrywające tynk ze ścian live acty zmuszały krakowską publikę do szukania czegoś nowego i surrealistycznego w świecie podziemnego clubbingu.

~ VICE (Lublin)
Związany z lubelskimi ekipami „Psycho Infinity” oraz „Moontrip”. „Świetlik” zazwyczaj odpowiada za rozświetloną stronę imprezy, oświetlając to i owo UV i barwnymi ledami. Od niedawna można go również na nich usłyszeć. Niczym Stanisław Anioł: "Zawsze pomoże o każdej porze o mój Boże..." . Współorganizator "legendarnego" cyklu imprez w Zemborach!

~ BLAZI (Lublin)
Koneser muzyki elektronicznej z lat 90. Psychodeliczne dźwięki wytworzone przy pomocy analogowych instrumentów, szamański rytm 4x4 oraz zakręcone sample dające specyficzne transowe flow i groove to jego ulubione połączenie. Swoją pasję w formie klimatycznych i tanecznych dj setów serwuje głównie z płyt winylowych. Stale stara sie ubogacac swoja kolekcje o oryginalne, undergroundowe utwory których niewielu osobom dane bylo posluchac.

~ VILE (Lublin)
Elektroniczna dusza, świeży na lubelskiej scenie - człowiek napędzany dźwiękiem. Entuzjasta dźwieków brudnych i mrocznych. Nigdy nie przegapiał okazji do tupania, teraz jednak woli swój potencjał pożytkować za deckami.


< KAPŁAN WIZUALIZACJI >

~ VJ KierAs (Kraków)
Vj, który łączy wiele technik w swojej twórczości. Pasję traktuje jako jeden ze sposobów komunikacji pomiędzy ludźmi. Jest zdania, że obraz niesie znacznie więcej informacji, niż muzyka i słowa. Często sięga po mało znane filmy, które pomimo swojego ostrego przekazu niosą wiele wartości. Energię do tworzenia czerpie ze starożytnych kultur, przelewając ją na białe ściany. Hipnotyzuje nieprzeciętną geometrią i kolorami, które szlifuje i zmienia na żywo, szukając połączenia z aktualną muzyką.


Przygotuj się MENTALNIE!
_______________
#ExperiMentalSoul
Impreza jest częścią inicjatywy “ExperiMental Soul”, gdzie wspólnie z twórcami eksperymentujemy nad formą i treścią wydarzeń, aby nadać CAXMAFE nową jakość, odpowiadającą potrzebom ludzi odwiedzających lokal.
Wiórka ma już swój domek :)!

Wiórka ma już swój domek :)!

Monday 11. December 2045
37 shares
Informujemy o Koncertach
Friday 01. May 2020
1824 shares
Chcemy, aby Jerzy Urban został prezesem TVP
Wednesday 01. January 2020
644 shares
Żądamy Pomnika Mieszka I w Warszawie
Wednesday 21. November 2018
71 shares
Czasowa Sygnalizacja Świetlna w Warszawie
Monday 31. December 2018
3107 shares
Zbudujmy Pomnik Bitwy Warszawskiej!
Saturday 15. August 2020
112 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now