Friday, 28. July 2017, Pärnu, Pärnu jahi- ja kalandusmess

from 28. July 2017 - 12:00
till 29. July 2017 - 23:00
Pärnu
EstoniaPärnuUus-Sauga 62
Show map
89 people attending
Action description
PÄRNU JAHI- JA KALANDUSMESS 2017

28.-29. juulil, korraldab Pärnu Fishing Village koostöös heade partneritega Pärnumaa Jahimeeste Liidust, Eesti Jahimeeste Seltsist ja harrastuse-kalastuse valdkonna parimate spetsialistidega Eestimaa esimese Jahi- ja Kalandusmessi ning kalapüügivõistluse Pärnu Lahe Koha.
Messile kohaselt tutvustame valdkondades toimuvaid uuendusi ja uudistooteid, esitleme kõikide põimuvate valdkondade nagu matkamine, merendus, toiduvalmistamine jne. mitmekülgseid võimalusi, lisaks kõike mis seostub aktiivse inimese hobide ja vabaajaveetmise võimalustega.
Sauga jõel saab proovida ja osta erinevaid veesõidukeid, avatud on telk huvitavate töötubadega nii suurtele kui väikestele, näiteks õpetame sõlmede tegemist ja nakkevõrkude rakendamist. Lisaks on messialal laste-, käsitöö- toitlustusala ja offroad rada.
Kahel päeval mitmekesine kultuuriprogramm!
Messipäevade raames toimub 29. juulil juba teist korda kalapüügivõistlus „Pärnu Lahe Koha 2017“.
Kogu messiala on tasuta ligipääsuga.

Lisaks:
KÄSITÖÖALA – ootame käsitöölisi: landimeistreid, topiste valmistajaid e taksidermiste, nahaparkalid sepiste valmistajaid, korvipunujaid, jt

LASTEALA – kus tegevust leiavad meie kõige väiksemad. Lisaks on avatud telk TÖÖTUBADEGA kus on palju tegevusi lastele ja noortele. Sauga sadama kail saavad lapsed õngitseda kala ja avatud on paadilaenutus.

TOITLUSTUSALA Muretseb selle eest, et külastajate kõht oleks täis. Proovida saab kodumaist kala ja ulukit. Võtame ahjust välja suitsukala ning keedame lõkkel uhhaad.

Show more

Koduleht:
Fishing Village koduleht:

Tuesday, 27. June 2017, Cultural Association of Azerbaijan in Luxembourg "Karabagh", Art exposition of young artists from Azerbaijan

from 27. June 2017 - 19:00
till 28. June 2017 - 19:00
42 people attending
Action description
About 80 artworks of 21 artists from Azerbaijan will be exposed at the Cultural Center of Azerbaijan in Luxembourg "Karabagh".
The opening ceremony will be in presence of HE the Ambassador of Azerbaijan In Belgium and Luxembourg Fuad Isgandarov as well of one of the most famous artists of Azerbaijan Sakit Mammadov who's artwork can be found in the most exclusive art collections of the world.


Sunday, 03. December 2017, Tallinn, Lumekuningas. Tagasitulek - EESTI Keeles

from 03. December 2017 - 18:00 till 20:00
Tallinn
EstoniaTallinnVarraku, 1413917
Show map
52 people attending
Action description
Evgeni Plushenko külastab Tallinna maailmatasemel muinasjutulise jääetendusega „Lumekuningas“

NÜÜD uskumatult soodne pilet!
Ainult 10. aprillini maksavad kõik piletid 1. korrusel 20 € ning 2. korrusel vaid 10 €!
Kuni 3-aastastele lastele on sissepääs tasuta, kui nad istuvad saatja süles.


2. ja 3. detsembril toimub Tondiraba jäähallis muinasjutuline jääetendus lastele ja täiskasvanutele – „Lumekuningas“. Plushenko ja tema tipptasemel tiimi jää-show põhineb Hans Christian Anderseni kuulsal muinasjutul „Lumekuninganna“. Kogu maailmas suurt tunnustust pälvinud „Lumekuningat“ esitatakse nii eesti kui ka vene keeles. Vaatajaid ootavad jääakrobaatide 3D-efektiga etteasted, uskumatud lennud areeni kohal ning Jevgeni Pljuštšenko ennenägematu 8-kordne hüpe! Sellisel tasemel jääetendust ei ole Eestis enne nähtud. Te peate sellest osa saama!


2. detsembril kell 18.00 toimub etendus vene keeles.
3. detsembril kell 18.00 toimub etendus eesti keeles.

Maailmatasemel muinasjutuline show, mis on vallutanud jääareenid Venemaal ja Euroopas, jõuab nüüd ka Eestisse! Tallinnas toimuvad etendused nii eesti kui ka vene keeles – jutustavat teksti loeb elavas esituses peale diktor. Vaatajaid ootab suurejooneline kogupereetendus, kus jääl on legendaarne iluuisutaja Evgeni Plushenko koos oma tipptasemel kaaskonnaga. Gerda rollis särab imeline Irina Slutskaja.


Show more
Etendusel saab näha iluuisutamist, täispikka filmi, 3D-videoprojektsioone – ja kõike seda spetsiaalselt sellele loole loodud muusikaga.

„Lumekuningas“ etendub täissaalidele paljudes Venemaa ja Euroopa linnades. Inimesed sõidavad seda vaatama nii teistest linnadest kui ka riikidest. Eesti elanikele tuleb aga show otse koju kätte koos tänapäevase tipptehnika ja 220 muinasjutulise kostüümiga. Tänu supertehnikale, mis toimetatakse siia kohale mitme furgoonautoga, vahetatakse dekoratsioone Tondiraba jäähallis hetkega. Nagu filmis! Aga kõik see toimub otse Teie silme all, nii et Te tunnete, nagu oleksite etenduse sees, saades selle sünnist osa reaalajas.

See on läbi aegade kõige kallihinnalisem ja vaatemängulisem jääetendus kogu maailmas, mille loomisse panustas 200 inimesest koosnev meeskond. Esimest korda ajaloos sooritab Jevgeni väikese võlutriki abil jääl 8-kordse hüppe. Ärge laske seda maagilist hetke käest!

Nii lapsed kui ka täiskasvanud ootavad põnevusega, millega etenduse peaprodutsendid Jana Rudkovskaja ja Jevgeni Finkelštein ning pealavastaja Aleksei Golubev neid üllatavad. Milliseid võlutrikke peale lendavate tõldade näitab kõikvõimas lumekuningas? Milliseid uusi imesid võib oodata kurikavalatelt trollidelt ja nende abilistelt härjapõlvlastelt? Seda ja veel palju muud võite näha 2017. aasta detsembri alguses Tondiraba jäähallis.

Lastele avaldab sügavat muljet valge karu, kelle seljas Gerda sõidab Lumekuninga lossi…
Aga midagi peab saladuseks ka jääma… Ja selles etenduses üllatustest juba puudust ei ole!

Etenduse piletid müüakse ruttu läbi, nagu kogemus on näidanud. Seetõttu soovitame kiirustada, et Te ei jääks sellest ainukordsest elamusest ilma!


„Lumekuningas“ – jääetendus kogu perele

Evgeni Plushenko
Ainus neljakordne iluuisutamise olümpiamedalist
2006. aasta taliolümpiamängude tšempion (üksiksõidus) ja 2014. aasta taliolümpia võitja (meeskondlik kuld)
2002. ja 2010. aasta taliolümpiamängude hõbemedalivõitja (üksiksõidus)
Kolmekordne maailmameister
Seitsmekordne Euroopa meister
Neljakordne Grand Prix’ finaali võitja
10-kordne Venemaa meister

Irina Slutskaja
2002. aasta taliolümpiamängude hõbe
2006. aasta taliolümpiamängude pronks
Kahekordne maailmameister
Esimene naisiluuisutaja, kes on seitsmekordne Euroopa meister
Neljakordne Grand Prix’ finaali võitja
Venemaa teeneline meistersportlane
صورتك وأنت صغير

صورتك وأنت صغير

Tuesday 01. January 2019
4387 shares
Pra  que arrumar a cama se vou dormir outra vez ?
Monday 30. December 2069
1939 shares
Totale Sonnenfinsternis am 03.09.2081
Wednesday 03. September 2081
8336 shares
أجي تعلم الإنجليزية.
Thursday 18. August 2050
7819 shares
Nacht van Winschoten 2018
Friday 13. July 2018
80 shares
EWDA Pre-Conference Student Event
Sunday 26. August 2018
4 shares
The Giving Back Toy & Comic ***
Sunday 09. September 2018
7 shares
Vuurspuw workshop Middeleeuws Winschoten
Saturday 25. August 2018
7 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now