Wednesday, 01. June 2016, Bytom, Martyna Wojciechowska w Bytomiu? Spełnijmy marzenia bytomskiej młodzieży!

from 01. June 2016 - 0:00
Bytom
PolandBytomStowarzyszenie Okno na Świat, ul. Aleja Legionów 47/541-902
Show map
592 people attending
Action description
W związku z ogłoszonym konkursem - rodzi się kolejna idea - "pomysł - marzenie". Chcielibyśmy zaprosić podróżniczkę, dziennikarkę, autorkę książek - Martynę Wojciechowską ( Martyna Wojciechowska ) do Bytomia w dogodnym terminie dla podróżniczki.

Marzy nam się, aby zorganizować spotkanie osób niepełnosprawnych ze Wspólnoty Burego Misia, dzieci z GPU UNO, dzieci z bytomskich świetlic środowiskowych, a także młodzieży bytomskich szkół -

- z Martyną Wojciechowską.

Czy nam się to uda? Nie wiemy, ale zawsze warto spróbować.
Z Państwa pomocą jest to możliwe.

Zachęcamy, aby napisać do Martyny Wojciechowskiej, zapraszając podróżniczkę do Bytomia. Dla nas to tylko kilka minut, a dla dzieci i bytomskiej młodzieży może być niezapomniane podróżnicze spotkanie :)

Zaproszenia można wysyłać na adres e-mailowy:

NiemozliweNieIstnieje@martyna.pl


Show more

Kilka słów o Festiwalu "Okno na Świat":

Nazwa Festiwalu Podróżniczego "Okno na Świat" nie jest przypadkowa. Chcielibyśmy, aby nasze miasto było takim „oknem na świat” – dla dzieci, młodzieży. Aby Bytom był miejscem, do którego chętnie
przyjeżdżaliby podróżnicy, sportowcy, artyści, ludzie związani z kulturą, nauką, którzy mogą być autorytetem dla bytomskiej młodzieży. Chcemy zapraszać ludzi, którzy mają pasje i mogą zarażać nią innych.

Jednocześnie chcielibyśmy pokazać alternatywne sposoby spędzania wolnego czasu wśród bytomskiej młodzieży i zwrócić uwagę na pogarszającą się sytuację materialną rodzin, a także na to, że wiele dzieci nie ma możliwości wyjazdu na wypoczynek. Stąd też podczas pierwszej edycji festiwalu zbierane były datki przez wolontariuszy na pokrycie kosztów zorganizowania czasu wolnego w okresie wakacji - dzieciom z biednych bytomskich rodzin – ze świetlicy środowiskowej z dzielnicy Bobrek. Podczas drugiej edycji tej imprezy nawiązaliśmy współpracę ze Wspólnotą Burego Misia. Chcieliśmy i nadal chcemy festiwalem wspomóc wyjazd osób niepełnosprawnych z tej wspólnoty do tzw. Osady Burego Misia w okresie wakacji.

Zachęcamy do udostępniania wydarzenia i zapraszania swoich znajomych.

Wednesday, 01. January 2020, Jałowiec, "Legion Samobójców" to dopiero początek! Powiedz TAK "Bojówkom Zielonego Lampionu"!

from 01. January 2020 - 0:00
Show map
208 people attending
Action description
W związku z doniesieniami dotyczącymi dystrybucji "Suicide Squad" w naszym pięknym kraju domagamy się, by Warner Bros. Pictures wprowadziło do polskich kin "Green Lantern Corps" pod tytułem "Bojówki Zielonego Lampionu"! Jak się bawić, to się bawić! Stary tytuł *******, nowy wstawić!

Saturday, 15. August 2015, Ransko, 5Rytmów z muzyką na żywo i ceremonią Szałasu Potów

from 15. August 2015 - 11:00
till 16. August 2015 - 11:00
11 people attending
Action description
Zapraszamy gorąco na wyjątkową podróż
5Rytmów® z muzyką na żywo z ceremonią Szałasu Potów,
prowadzi Beata Eckert, zagrają dla nas Grześ Zielonko i Paweł Zając , to szczególne połączenie świadomego ruchu i głębokiego dźwięku bębnów i instrumentów archaicznych.
5 Rytmów® - dynamiczna medytacja w ruchu - uwalnia, leczy, dodaje energii i radości, odkrywa Twój twórczy potencjał, jest przestrzenią do wyrażania siebie.
Szałas Potów prowadzić będzie Mirochna - jest to głęboka ceremonia uzdrawiania, która poddaje oczyszczaniu ciało, umysł i duszę. Stanowi symboliczny powrót do łona Matki Ziemi.
Rytuał ten przynosi osobiste uzdrowienie i nowe doświadczanie samego siebie.
A cudowna okolica, jej natura i cisza będą nas wspierać w tej transformującej podróży.
Czuj się zaproszony, niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat!

Zapisy info@taniec5rytmow.pl
Cena 230/290 zł (niższa kwota przy rezerwacji do 1.08.2015, *cena zawiera nocleg, gorącą zupę w sobotę oraz owsiankę w niedzielę )
Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat.
JumpStyle zabrze (treningi)
Friday 31. December 2027
25 shares
Dżambo i Dżena szukają domów!
Saturday 15. December 2018
53 shares
Najciekawsze wydarzenia i imprezy | KATOWICE!
Monday 31. December 2018
272 shares
IEM Katowice 2059
Friday 07. March 2059
5 shares
Kobi zamieni schronisko na dom!
Wednesday 01. January 2020
41 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now