Friday, 31. January 2020, Santiago, Marcha para que aprenda algo dinero

from 31. January 2020 - 0:00
Santiago
ChileSantiagoAlameda con Vicuña Mackenna
Show map
8813 people attending
Action description

Saturday, 25. July 2015, Granja Alexander☺, DÍA ELECTRÓNICO#15 (ESTE 25 DE JULIO RUMBA DE DIA) BRIDHAY - Yohenny Fuenmayor , Jinaidy Martinez ,Yordis Caldera♥

from 25. July 2015 - 8:30
till 31. August 2015 - 4:30
101 people attending
Action description
Lugar: GUADALUPANA , entrando ledas derecho pasas el Primer puente, le sigues dando derecho viene una cuadra antes de llegar al deposito siciliano , cruzas a mano Izquierda al tapon a la Izquierda al Tapon a la Derecha a 2 Granja Se llama Granja "ALEXANDER" NO HAY PERDIDA COMUNICA AMI NUMERO 04140371357☺

-Turno de Dia 10:00am A 6:00pm
DÍA ELECTRÓNICO#15 (ESTE 15 DE AGOSTO) ANÍMATE♥

DÍA ELECTRÓNICO#15 (ESTE 15 DE AGOSTO) ANÍMATE♥

Preventa 100bs dia del evento 150bs☺

SE VENDERAN BEBIDAS Y CIGARRO!!
OJO No queremos nada de gente mal vestida y mucho menos gente problemática, solo queremos pasar un día único, sin problemas,así que activate que esto sera algo serio
Esto sera la locura

SONIDO -- DAYAM MUSIC DISCPLAY


Show more
4 BAJOS 2 CABEZALEZ

ACTIVATEEE ESTE 27 DE JUNIO SERA LA LOCURA NO TE LO PIERDAS SERA LA LOCURA DEL AÑO-

OJO ESTAREMOS REVISANDO EN LA ENTRADA NO NOS HACEMOS RESPONSABLES, POR OBJETOS PERDIDO , SE VENDERÁ COMIDA , CIGARROS REFRESCO , ETC.

Organizador Oficial:

Los que Tienen Pre-ventas para Dia Electronico#15 este 25 de Julio☺
Jesus de Oro , Willy coronado , Jinaidy Martinez , Brayan Toro , Keiver Añez LLEGATE A ELLOS TE VENDERAN LA PREVENTA YO TAMBIEN TENGO♥

Alexander Edwards ws 0414-0371357 PIN 5643A6FF

EL QUE NO TENGA DINERO SE QUEDA EN SU CASA ;)

DÍA ELECTRÓNICO#15 (ESTE 15 DE AGOSTO) ANÍMATE♥

-Plaza La Popular
-Estacion Sabaneta Y otros mas....!

TODO ESTO LO HACEMOS PARA COMPLACERTE ATI , GRACIAS POR TU ASISTENCIA QUE SABEMOS QUE TU ERES EL PROTAGONISTAS DE ESTAS MEGAS SUPER RUMBAS☺

Thursday, 21. September 2017, Havana, TurKüBA / Cuba with Kanulatur

from 21. September 2017 - 6:00
till 29. September 2017 - 10:00
Show map
36 people attending
Action description
KanulaTur ile Küba
21/09/2017-29/09/2017
7gece 9gün
Havana – Pinar Del Rio – Trinidad - Cienfugeos –Santa Clara - Varedero

Tur Programı :

Gün1: İSTANBUL – HAVANA (OY AY)
Atatürk Havalimanı’nda buluşup Türk Hava Yolları’nın 01:10’daki TK183 seferi ile Havana’ya gidiş için bağaj ve pasaport işlemlerimizi yaptırdıktan sonra uçağımıza gidip uzun ama konforlu bir uçak yolculuğunun ardından Havana’ya varışımız sabah saatlerinde, 08:00’de.
Küba’ya hoşgeldiniz, Latin ezgileri eşliğinde 4* otelimize transfer ve Havana’yı mahalli rehberimiz ile keşfe çıkıyoruz.
1500’lü yıllarda Ispanyollar tarafından kurulmuş ve adını San Cristobal de La Habana’dan almış olan şehir turuna çıkıyoruz. Bu tur kapsamında, Miramar bölgesi, Vedado bölgesinden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı görülebilecektir. Kolonyal mimari tarzı meydanlar ve binaların karşınıza çıkacağı Eski Havana’da ise Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asis gibi görkemli binaları görecek, sömürge döneminden kalma yapıtları, tarihsel anıtları ile tur sırasında kendinizi zamana yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz.
Ünlü yazar Ernest Hemingway’in hatıralarıyla ünlü La Bodeguita Del Medio ve Floridita barlaıyla ünlü, Unesco’nun Dünya Mirası listesine aldığı bölgelerden biri olan Old Havana, tam bir müzik cenneti. Hemen hemen her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlayabileceksiniz. Tarihi, kültürü, ticareti, dinleri ve bunlarla ilgili mekanları, yaşam tarzı olan sosyalizmi ve özellikle sıcakkanlı Küba halkını ve 59 yıldan beri bağımsızlığını koruyan özgür Küba’yı, özellikle de Havana’yı gezi sırasında hissedecek, özümseyeceksiniz.
Öğle yemeği mahalli bir Küba restaurant’ı La Moraleja’da.
Öğleden sonar otele dönüş ve serbest zaman, Havana’yı keşfetmeye devam edebileceksiniz.
Akşam yemeği ve konaklama Havana’da otelimizde.

Show more
(Ekstra)Akşam, dileyenler için, Cafe Taberna’da akşam yemeği ve Buena Vista Social Club (dünyaca ünlü Küba bandı) 21:00’de başlayan ve iki saat süren kesintisiz perforansı konseri izlenebilecektir. ($50,-)

Gün2: HAVANA (Hemingway & Puro) (K, OY, AY)
Sabah kahvaltısı sonrasında yine rehberimiz ile birlikte Havana sokakları gezilerek bir puro fabrikasında ünlü Küba purolarının nasıl hazırlanıp sarıldığı izlenebilecektir. La Barca Restaurant’da alınacak öğle yemeği sonrasında, Hamingway’in Küba’daki üçlüsü (La Finca de la Vigia), 1940-1960 yıllarında Küba’da yaşadığı evi; balığa çıktığı ve sandalının bağlı olduğu Cojimar balıkçı köyüne gidilecek, Hamingway turumuza favori barları La Bodeguita del Medio, La Floridita (ünlü Cüba kokteyllerinin dünya’ya yayıldığı yer) ile devam edilecek, Hemingway’in 1930larda konakladığı otel Ambos Mundos görülebilecektir. Bu gezi esnasında Obispo sokağı, Atatürk Büstü, Roma müzesi, Almacenes San Jose pazarı da gezilebilecek ve yağlı boya tablolar ile hediyelik el işleri alınabilecektir.
Akşam yemeği ve konaklama Havana’da otelimizde.
Ekstra tur: Yemekten sonra katılımcılar için dünyanın en ünlü gece kulüplerinden biri olan Tropicana Caberet’de yaklaşık iki saatlik gösteri esnasında muhteşem dekor ve görsel şölende 150’den fazla sanatçının performansını izleyebileceksiniz.($110,-)

Gün3: HAVANA – PiNAR DEL RiO (K, OY, AY)
Sabah kahvaltısı otelimizde ve dileyen misafirlerimizin Küba’yı keşfe devam edecekleri güzel bir gün. Sabah kahvaltısı ardından Pinar Del Rio ve Vinale Turumuz var. Bu turumuzda tütün ekim alanlarından geçecek, ünü tüm dünyaya yayılmış Küba Purolarının yerinde nasıl yapıldığını göreceğiz. Puro Fabrikasına ziyaret edeceğiz. Ardından Vinales kasabasına gidip, Los Jazmines Seyir Terasından Vinales Vadisinde muhteşem manzarayı izliyoruz. Öğle yemeğinin tipik bir Küba restaurantında alınmasından sonra “Cueva del Indio” mağarasının içindeki nehri sandalla geziyoruz. Sonrasında Mural de la Prehistoria’da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş kocaman bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak yerli bir aileye misafirliğe gidiyor ve puro için tütün hazırlanma süreçlerini izliyoruz. Turumuzun ardından akşam üstü otelimize dönüş.
Akşam yemeği ve konaklama Havana’da otelimizde.
Akşam yemeğinin ardından isteyenler için dünyaca ünlü Parisien show’a katılabilirler.

Gün4: HAVANA-SANTA CLARA-TRiNiDAD (K, ÖY, AY)
Otelimizde alınacak kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyor ve tarihi bir koloni şehir, Trinidad’a doğru yola çıkıyoruz.
Yol üzerinde Bacunayagua’da canlı latin müziği eşliğinde dans ve alışveriş sonrasında yolumuza devam ediyor ve öğle yemeğimizi alacağımız Santa Clara’da mola veriyoruz. Ernesto Che Guevara’nın gerilla arkadaşları ile beraber ebedi uykusuna yattığı şehir, turumuzun heyecanla beklenen kısmı. Che Anıt Mezarı ve Müzesi ziyareti sonra da Che’nin kahramanlık öyküsünün yazıldığı mekan olan Tren Blindado’ya gidiyoruz. Şehir merkezinde “Parque Vidal” gezilip görülebilecektir.
Ve Trinidad;
Koloni döneminin havasını yansıtan 500 yıllık şehir; Trinidad’ı gezerken tarih öncesine de yolculuk yapılacaktır. Şehir merkezinde alacağımız öğle yemeği sonrasında, şehrin tarihi bölgesinde yürüyüşe çıkılacak, dar sokaklardan geçerken Kübalıların gurur duyduğu şehiri yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Kocaman pencerelerden yüksek tavanlı evleri seyredeceğiz. Küba’da çok popüler olan sallanan koltukları, evlerdeki değerli ahşaptan mobilyaları göreceğiz. Misafirperver Küba halkı bizi şaşırtacak… Taş sokaklarında yürürken eski zamanlara seyahat yaptığımızı hissedeceğiz. UNESCO’nun dünya mirası listesindeki bölgede, Plaza Mayor, The Tover of Contrabandido, The Chatedral, La Santissima, Trinidad Square, Romantic Museum (şehrin zenginlerinden birinin sarayı-neoclassic dekoru ile) görülebilecek ve aile işletmelerinden hediyelikler alınabilecektir. Bu bölgede gezinirken ünlü Canchanchara bar’da mola verilerek Trinidad’ın otantik içecekleriyle kokteylleri tadılabilecektir.
Akşam yemeği(herşey dahil) ve konaklama Trinidad’da otelimizde.

Gün5: TRiNiDAD-CiENFUEGOS-VARADERO (K, OY, AY)
Otelde alınacak kahvaltı sonrasında, Trindad’dan ayrılıyor ve Varadero’ya doğru yola çıkılıyoruz.
Yol üzerinde Unesco’nun dünya mirası listesinde yer alan Cienfuegos’da duraklıyoruz. “Prado Promenade, Central Park, Malecon Boulevard ve Valle Palace görülebilecektir.
Öğle yemeği Nautical Club of Cienfuegos’da.
Akşam üstü Varedero’da otelimize varıyoruz.
Akşam yemeği ve geceleme –her şey dahil- Varedero’da otelimizde.

Gün6: VAREDERO (HD)
Serbest gün, herşey dahil otelimizin tadını çıkarabileceksiniz.
Ekstra tur: Katılmak isteyenler için Katamaran Cayo Blanco turu; Varadero’nun turkuaz suları üzerinde geniş bir Katamaran ile tam gün turuda, Cayo Romero’ya doğru untulmaz bir gün için yola çıkılyor. Denizin ortasındaki Dolphinarium’da yunuslar ile yüzebilecek, snorkel ile muhteşem mercan reeflerini gözlemleyebilecek Karayip denizlerinin güzelliğini gözlemleyebileceksiniz. Snorkel sonrasında Cayo Blanco’ya devam edilerek, burada deniz ürünlerinden oluşan öğle yemeğini alıyoruz. Yemekten sonraki serbest zamanda plajda gezinebilir, güneşlenebilir ve güzel deneyimler yaşayabilirsiniz. Akşamüstü Varedero dönüşünde katamaranda muhteşem eğlenceler sizleri bekliyor.(- $90,-)
Geceleme Varedero’da otelde

Gün7: VARADERO – HAVANA (K,AY)
Kahvaltımızın ardından otelimizden çıkış yapıyoruz. Yaklaşık üç saatlik bir yoldan sonra öğleden sonra Havana’ya dönüyoruz. Otelimize yerleştikten sonra da serbest zaman. Havana’yı tadını çıkara çıkara gezebileceksiniz, eksik kalmış alışverişlerinizi tamamlayabileceksiniz.
Akşam yemeği ve geceleme Havana’da.
Akşam dileyenler için, ekstra - Havana Kalesi kapılarının kapanış seremonisi; yaklaşık 400 yıldır sürdürülen bu gösteride yıllar öncesine gideceksiniz; ($30.-)

Gün8: HAVANA – ISTANBUL (K)
Sabah erken saatlerde kahvaltımızı alıyor ve otelimizden çıkış yaparak Türk Hava Yolları’nın 09:55’deki TK183 seferi uçağında yerimizi almak için havaalanı’na gidiyoruz. Yine uzun ancak keyifli ve hoş anılarla dolu bir yolculuktan sonra ertesi gün sabah saatlerinde İstanbul’a varış
ve
Bir sonraki KanulaTur etkinliğinde görüşmek dilekleriyle ayrılıyoruz.

Sunduklarımız : (Fiyata Dahil Olan Hizmetler)
--Programda ekstra olarak belirtilmeyen bütün hizmetler. –yemek planına göre kahvaltı öğle ve akşam yemekleri ile yemeklerdeki içecekler. –Türk Havayolları ile ekonomi sınıf havayolu ulaşımı (P Class) bilet ücretinde oluşabilecek farklılık ayrıca talep edilecektir. --Yolcu başına bir parça bagaj(23 kg) ve 8 kg el bagajı hakkı. --Tur boyunca konforlu araçlarımız ile ulaşım ve transferler. --Havana’da (3+1)4 gece 4* Hotel’de YP konaklama, Trinidad’da bir gece 4* Hotel’de YP konaklama, Varedero’da 5* Hotel’de 2 gece her şey dahil konaklama, --İngilizce/Türkçe Rehberlik, --Küba Vizesi, --Küba’da geçerli Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Edemediklerimiz:
--Yemek planı haricinde alınacak alkollü içecekler, --Küba çıkış vergisi (25,- CUC), --Yurtdışı çıkış harcı (15,- TL) --Şoför ve yerel rehber bahşişleri ile kişisel harcamalar.

Ne Kadar Ödenir (Tur Bedeli)
*$2235,-çift kişilik odada kişibaşı / tek kişi konaklamada farkı +$295,-

(ÖDEME) Nerede Nasıl NeZaman Ödenir?
KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve TurKüba” belirtilerek havale ile:
Banka Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
İşbank TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58
Limitli sayıda katılım olacağı cihetiyle, rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde ad, soyad, TC kimlik niz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.
Tura Kayıt anında tur bedelinin en az %40’ının ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine yedi gün kala bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.
Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.

Notlar:
• Yerel rehberimizin tavsiyeleri doğrultusunda , yol güzergahında ki değişiklikler ve hava şartlarına gore Küba Tur Programımızda değişiklikler yapılabilir.
• –Küba vizesi acentemiz tarafından temin edilecektir.
• * tur ücreti minimum on kişilik grup esasına göre hesaplanmış olup, daha az sayıda katılım durumunda değişiklik gösterebilir.

Küba, Hasan HAZIRLAR ile gezilir..
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now