Sunday, 08. October 2017, New York, Edukacja Rity

from 08. October 2017 - 15:00 till 17:30
New York
United StatesNew York199 Chambers St10007
Show map
6 people attending
Action description
Rewelacyjna komedia romantyczna!

Geniusz polskiej sceny, znakomity Piotr Fronczewski, w najlepszym spektaklu ostatniego sezonu teatralnego.

Tylko jedno przedstawienie!

EDUKACJA RITY to kultowa sztuka angielskiego autora Willy’ego Russella, w adaptacji wybitnego reżysera i aktora teatralnego i filmowego, Andrzeja Strzeleckiego. To znakomity, zabawny i wzruszający spektakl dla tych, którzy zadają sobie pytanie, czy w życiu warto zaczynać wszystko od początku.

W tytułowej roli Rity jedna z najbardziej obiecujących polskich aktorek młodego pokolenia Katarzyna Ucherska (“Barwy szczęścia”, “M jak miłość”, “Na dobre i na złe”, “Ojciec Mateusz”, “Klan”), a w roli uniwersyteckiego profesora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, znakomity Piotr Fronczewski.

Duet ten będziemy mogli podziwiać we wzruszającej komedii, opowiadającej historię przyjaźni Franka, uniwersyteckiego profesora – alkoholika i Rity, jego studentki, ambitnej fryzjerki, słuchaczki niedzielnego uniwersytetu.

Ona – wulkan energii, entuzjazmu i młodzieńczej otwartości, młoda fryzjerka z niezamożnej rodziny marzy o wyrwaniu się do lepszego świata i dlatego zostaje studentką uniwersytetu otwartego. Tam trafia na Niego – nadużywającego alkoholu, doświadczonego profesora literatury. On – niespełniony poeta, zamknięty w sobie, zgorzkniały i zrezygnowany.

Dzień w którym Rita pojawia się w gabinecie Franka, w magiczny sposób zmienia ich oboje.

Show more

Rodzi się przyjaźń, może miłość, odrobina pożądania…

Pełna elektryzujących momentów, zwrotów akcji, humoru i błyskotliwych bon motów sztuka, w rękach reżysera z poczuciem humoru i w wykonaniu doborowej obsady aktorskiej, staje się mądrą i zabawną przypowieścią o odwiecznych ludzkich pragnieniach wiary w drugiego człowieka, bawi, wzrusza i skłania do refleksji.
Prince Royce

Prince Royce

Wednesday 26. July 2023
30 shares
Hip Hop Concerts in NYC
Friday 01. February 2019
29 shares
Independence Day Party
Wednesday 04. July 2018
17 shares
seema subedi
Monday 02. July 2018
8 shares
Holiday Social Events in NYC
Saturday 28. December 2019
7 shares
***** loca
Monday 02. September 2019
2 shares
Free Nights at The Brooklyn Children's Museum
Saturday 01. June 2019
77 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now