Friday, 19. June 2020, Mokotów, Bazarek na rzecz podopiecznych domu tymczasowego u Oli i Maćka!

from 19. June 2020 - 10:00 till 13:00
Mokotów
PolandMokotówWołoska 1002-764
Show map
568 people attending
Action description
UWAGA - DATA KOŃCA EDYCJI ZNAJDUJE SIĘ W PRZYPIĘTYM U GÓRY POŚCIE!

Dochody z bazarku są w całości przeznaczane na potrzeby podopiecznych naszego domu tymczasowego. Rachunki są na bieżąco wstawiane na stronę dt. Koszty utrzymania gromadki naszych tymczasowiczów zazwyczaj przekraczają 1000 zł miesięcznie. Bez Was nie damy rady. Pomóżcie nam pomagać!

Serdecznie zapraszam na stronę dt, gdzie można zobaczyć wszystkich naszych byłych i obecnych podopiecznych, dowiedzieć się co u nas, przejrzeć rachunki:
https://www.facebook.com/dtuoliimacka


REGULAMIN BAZARKU:

1. Bazarek ma charakter edycyjny - koniec edycji = koniec licytacji przedmiotu, na którego znaleźli się chętni. Po każdej edycji wysyłam rozliczenia i robię wysyłki. Bazarek nie ma ostatecznej daty zakończenia, bo i potrzeby moich podopiecznych (karma, żwirek, opieka weterynaryjna) końca nie mają ;)

2. Przedmioty wystawia TYLKO organizator bazarku. Fanty oczywiście można przesłać (w razie potrzeby zwrócę koszt wysyłki) bądź osobiście podarować (odbiór na terenie Warszawy). Proszę w tej sprawie pisać na priv - Ola Grabowska. Bardzo prosimy o fanty!

3. KUPUJĄCY DOKONUJE WPŁATY NA KONTO:

Show more

Ola Grabowska
95 1140 2004 0000 3602 7419 1460

w tytule wpisując "bazar, nazwa przedmiotu, nick z fb"

5. Kupujący na wykonanie przelewu ma 7 dni od momentu otrzymania rozliczenia (otrzymania, nie odczytania), a na odbiór i zapłatę osobiście - 10 dni. Jeśli w ciągu tygodnia nie zapłaci lub nie zadeklaruje konieczności późniejszej wpłaty, fant wróci do licytacji.

6. KOSZTY WYSYŁKI (OPAKOWANIE + WYSYŁKA LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM ZGODNIE Z CENNIKIEM PP) POKRYWA KUPUJĄCY. Kupujący na własną odpowiedzialność może wybrać list zwykły.

Bardzo dziękuję za podarowane przedmioty i zachęcam do licytowania! :)

Sunday, 30. August 2015, Czestochowa, WPŁAĆ PIĄTAKA NA CZĘSTOCHOWSKIEGO KOCIAKA

from 30. August 2015 - 0:00
Czestochowa
PolandCzestochowa
Show map
232 people attending
Action description
Wydarzenie utworzone w celu zbiórki pieniążków na potrzeby kotów, które znajdują się pod opieką'' Częstochowskie koty do adopcji ''-To grupa ludzi która od lat pomaga w adopcjach kotów jak i również w wyłapywaniu kotek i poddaniu zabiegowi to grupa prywatnych ludzi nie są żadną fundacją ani organizacją.Koszty transportu,sterylizacji,leczenia oraz codziennego utrzymania kotów pokrywają z własnych pieniążków.W tym momencie mają w w domach tymczasowych sporą liczbę kociąt oraz dorosłych kotów -potrzeby są naprawdę ogromne..... I TU PROŚBA O PIĄTAKA NA CZĘSTOCHOWSKIEGO KOCIAKA :) To tak nie wiele......
Wpłaty można dokonywać na numer konta:
95 1050 1142 1000 0091 0699 5302 ING BANK ŚLĄSKI
Link informacyjny :

Sunday, 06. September 2015, Lublin, Komitet referendalny - Lublin Kukiz + Demokracja Bezpośrenia

from 06. September 2015 - 12:00
Lublin
PolandLublin
Show map
33 people attending
Action description
Pawel Kukiz zaapelował o budowanie szerokiego frontu społecznego dla frekwencji w referendum, które ma się odbyć 6 września 2015. Demokracja Bezpośrednia zawsze walczyła o promocje referendów w Polsce. Uważamy, że najgorsza decyzja podjęta w referendum jest lepsza od jakiejkolwiek decyzji podjętej przez obecną klasę polityczną. Bez względu na to, czy chcesz głosować na tak czy na nie, idź na referendum. Jeśli nie przekroczymy frekwencji, politycy powiedzą - obywatele są zbyt głupi, aby sami o sobie decydować w państwie.

Nasza aktywność w najbliższych dniach :
1. Zapraszaj znajomych do tego wydarzenia.
2. Zgłoś chęć wyjazdu 27 czerwca do Lubina, gdzie odbędzie się duży wiec obywatelski z udziałem Pawła Kukiza i wszystkich ruchów antysystemowych.
3. Zorganizuj spotkanie komitetu referendalnego - zaproponuj miejsce, promocję spotkania i zgłoś się do Paweł Tanajno. Razem ustalimy harmonogram spotkania, gości i dodatkową promocję.

UWAGA - Paweł Kukiz jasno powiedział, że w każdym mieście może powstać wiele komitetów referendalnych, organizowanych przez różne środowiska. Tak ma wyglądać tworzenie struktur bez struktur.
Wiórka ma już swój domek :)!

Wiórka ma już swój domek :)!

Monday 11. December 2045
37 shares
Informujemy o Koncertach
Friday 01. May 2020
1824 shares
Chcemy, aby Jerzy Urban został prezesem TVP
Wednesday 01. January 2020
644 shares
Żądamy Pomnika Mieszka I w Warszawie
Wednesday 21. November 2018
71 shares
Czasowa Sygnalizacja Świetlna w Warszawie
Monday 31. December 2018
3107 shares
Zbudujmy Pomnik Bitwy Warszawskiej!
Saturday 15. August 2020
112 shares
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now