Sunday, 19. February 2017, Praga, Arrm/ Lonker See/ Gnoza/ Skalpy z Drzew/ 19.02.2017

from 19. February 2017 - 19:00 till 23:00
Praga
PolandPragaUlica 11 Listopada 2203-436
Show map
95 people attending
Action description
Deerhunter Booking i klub Hydrozagadka zapraszają na warszawski koncert grup ARRM i Lonker See.

ARRM [Sosnowiec] [Drone/ Ambient/ Drone Doom]
ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych min. z zespołami Thaw,Furia,52um,Sun For Miles, ocierający się o ścieżki dzwiękowe filmów Lyncha czy Jarmuscha.Na koncie mają split z Stara Rzeka wydany przez Wounded Knife Records. Na tym koncercie będzie można nabyć debiutancki album ARRM, wydany na CD i winylu.

LONKER SEE [Gdynia] [Psychedelic Rock/ Jazz/ Space Rock]


Show more
LONKER SEE - to projekt, który zaczął swoją działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu Epki zespół zdecydował się poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych – Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków. W muzyce Lonker See usłyszeć można m.in. jazz, space rock i psychodelę. Muzyka Lonker See jest pełna przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w niej dużo miejsca na improwizację.Ich debiutancka płyta “Split Image” ukazała się w kwietniu nakładem wytwórni Music Is The Weapon.

GNOZA [Warszawa] [Ritual/ Experimental]Gnoza to forma religijnej świadomości zakładającej poznanie i wiedzę jako jedyną drogę do zbawienia, przebudzenia ze snu. Muzyczna, rytualna droga do opuszczania platońskiej jaskini, okraszona mantrowymi, perkusyjnymi rytmami i elektronicznym hałasem.

SKALPY Z DRZEW [Warszawa] [Experimental/ Industrial]


Projekt czerpiący ze spuścizny sceny industrialnej jednocześnie odżegnując się od afirmacji przestrzeni przemysłowych i zurbanizowanych. Przeprocesowany miejski zgiełk przecina się z monolitycznymi chrobotami i wysokimi trelami królestwa natury. Obydwie przestrzenie splecione w nieustającym procesie niszczenia i regeneracji. Zagadką jest koniec tej opowieści. Pasożyt przepoczwarza się w symbiont. W innym wypadku obie przestrzenie znikają.

GDZIE: Hydrozagadka
TAX: 29 PLN w przedsprzedaży (dostępne: ) / ; - 29 PLN/ 39 PLN w dniu koncertu
KIEDY: 19.02.2017

Monday, 31. July 2017, Kostrzyn nad Odra, W 2017 pojadę na woodstock

from 31. July 2017 - 18:00
till 03. August 2017 - 21:00
Show map
150 people attending
Action description
Jedziemy na Wooda!

Thursday, 09. February 2017, Kraków, KN Free JAZZ - Mother Uraño (Norwegia / Dania / Polska)

from 09. February 2017 - 20:00 till 23:00
Show map
18 people attending
Action description
MOTHER URAÑO (Norwegia / Dania / Polska)
Zespół ten jest złożony z dwóch eksperymentalnych duetów I Love My Mother oraz Uraño, który mielismy okazję gościć już w Naukowej. W składzie Søren Høi (Dania) na perkusji, Jonatan Uranes (Norwegia) na elektrycznym basie i komputerze, Szymon Pimpon (Polska) także na perkusji i Tobias Pfeil (Norwegia) na wokalu i gitarze.
Obecnie oba duety tworzą kwartet, który tworzy charakterystyczne muzyczne pejzarze w połączeniu z abstrakcyjnymi wizualizacjami na żywo
* Po koncercie jak zwykle jam session
Find more interesting actions
Get recommendations for actions based on your Facebook taste. Only click, that's it!Show me actions suited for meNot now